Великий ніс – зачіска може приховати будь-які недоліки

February 27, 2012

Сучасні основи моделювання зачісок та стрижок для різних форм обличчя спрямовані на те, щоб максимально підкреслити переваги та згладити недоліки. За допомогою різних елементів стрижки та зачіски можна легко розставити потрібні акценти так, щоб великі риси обличчя стали менш яскравими. Будь-які риси обличчя можна зробити більш витонченими, підібравши «правильну» стрижку, фарбування, зачіску або укладання.

Отже, якщо у дівчини великий ніс, зачіска для неї обов’язково має бути з чубчиком. Але це, в жодному разі, не має бути чубчик мисиком, тобто трикутником. Така форма чубчика, як стрілка, буде перемикати увагу на ваш ніс. Тому краще віддати перевагу класичній прямій або підковообразній чубчику. Що стосується проділу, то він має бути лише косим. Прямий проділ категорично протипоказаний, тому що він буде вказувати строгою лінією посередині на недосконалість форми вашого носа. А ось відсутність проділу, укладання і гладко зачесане від обличчя волосся власницям такого носа взагалі не рекомендується. Адже нам всіляко необхідно завуалювати наш недолік, наприклад, за допомогою об’ємного укладання або легкої пишності на потилиці, створеній начосом або накруткою. Чубчик при укладанні теж має бути пишним і не прилягати щільно до обличчя, щоб не обтяжувати форму носа.

Якщо дівчина має великий ніс – зачіска у вигляді зав’язаного на потилиці хвоста вважається для неї ідеальною на кожен день. Для ділових зустрічей або просто трудових буднів підійде класична черепашка, а на різноманітні заходи досвідчені стилісти радять зачіски з елементами буклей, а також банти з волосся.

А ось якщо говорити про модні рішення для дівчат, у яких великий лоб зачіски повинні мати довгу густу чубчик, яка закриватиме весь лоб. Інші частини особи повинні бути повністю відкриті, щоб відволікати увагу від закритого чубчиком чола. Тож у принципі їм можна вибирати будь-яку стрижку, окрім каскадних варіантів. Ідеальними для таких дівчат будуть каре або пряме довге волосся. Не бажано якщо у дівчини великий лоб зачіски з високими начісами, коконами та відсутність чубчика. Укладання та зачіски повинні бути легкими та природними. Не повинно бути обтяжуючих елементів. Власницям великого чола краще віддати перевагу романтичним зачіскам на основі різних накруток та плетив. Такі зачіски будуть дуже актуальними і завжди доречними завдяки своїй легкості та витонченості.

Якщо говорити загалом, то і дівчатам з великим носом, і дівчатам з великим лобом варто вибирати зачіски з вільних, напівприлеглих елементів, вони не повинні бути важкими, інакше відразу підкреслити всі недоліки. У будь-якому випадку не підійде маленька за об’ємом і занадто велике укладання чи начісування.

Дотримуючись таких нескладних принципів, ми з легкістю зможемо обернути свої недоліки у свої переваги і завжди виглядати витончено та привабливо.